دوشنبه , تیر ۲۳ ۱۳۹۹
خانه / اخبار / بهترین ایمیل برنامه های کاربردی برای آندروید: نگه داشتن شما صندوق درهم و برهمی آزاد

بهترین ایمیل برنامه های کاربردی برای آندروید: نگه داشتن شما صندوق درهم و برهمی آزاد

[ad_1]

تا آنجا که حالت دیجیتال ارتباطی بروید، ایمیل اطراف برای یک مدت طولانی شده است. و به عنوان مرکزی به راه بسیاری از ما تماس یکدیگر باشید به باقی می ماند با این حال، آن، جایگزین شده است. با این حال، آن چنان محبوب تبدیل شده است و مناسب آن نگه داشتن بالای آن می تواند مشکل باشد و این است که در آن می تواند کمک به نرم افزار مناسب. اینجا بهترین برنامه های ایمیل برای آندروید.

بسیاری از ایمیل واژهنامه موجود (گوگل خود را تا دو) وجود دارد بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که مناسب نیازهای شما و گردش کار بهترین. برای سفارشی کردن اعلان های app مورد نیاز شما تنها دریافت هشدار درباره پیام است که شما به یاد داشته باشید بیشتر علاقه مند اید

Gmail: استاندارد طلا

است آن آسان برای تبدیل شدن به آشنا با جی میل است که شما را فراموش کرده ام چه خوب است. برنامه به تازگی معرفی نمای صندوق دریافت یکپارچه بنابراین شما ایمیل از شخصی در یک بار می توانید بررسی کنید و است که در بالای همه معمول هوشمند (برگه اولیه برای پیام های مهم از جمله ویژگی های).

gmail
Gmail هنوز نهایی است. / به نمای گفتگو آشنا © AndroidPIT

از ویژگی های جستجو هوشمندانه به کنید دستورات زیادی را در مورد گوگل شاخص ایمیل حدود Delve را در صفحه تنظیمات حساب شما را به مجموعه ای از انواع پیام های اطلاع رسانی بر روی دستگاه شما و مدت زمان همگام سازی را آغاز.

ProtonMail: رایگان پایان به پایان رمزگذاری شده ایمیل

ProtonMail

متن باز ارائه دهنده ایمیل امن سویس یک کشور برای همیشه قوانین حفاظت اطلاعات دقیق آن شناخته شده است. سرور های ProtonMail را قرار وجود دارد و که نیز که در آن گنجانیده شده است. پروژه در سرن در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است و از آن زمان به سرعت، بدون شک با توجه به ماموریت خود را از ارائه اینترنت امن تر و خصوصی برای همه رشد کرده است. که چرا شما می توانید یک حساب کاربری ایجاد و استفاده از این سرویس رایگان است. حق بیمه در دسترس اشتراک ها است که قابلیت های بیشتری نیز وجود دارد، اما نسخه رایگان به اندازه کافی برای اکثر کاربران است.

AndroidPIT lg v20 best email apps 1
حتی با یک حساب کاربری رایگان اولیه شما می توانید پایان به پایان رمزگذاری شده ایمیل بفرستید. / © AndroidPIT

حتی زمانی که گیرنده app، که در مورد شما ندارد این سرویس ارائه می دهد پایان به پایان رمزگذاری پیام های شما می توانید پیام ها را با رمز عبور امن. یکی دیگر از ویژگی شسته و رفته امنیتی که شما می توانید ایمیل های خود را به طور خودکار “خود بزنند” تنظیم یا حذف خود را پس از تعداد معینی از روز و یا ساعت است.

AndroidPIT lg v20 best email apps 2 ویژگی های امنیتی منحصر به فرد
: مجموعه تاریخ انقضا و رمز عبور را برای ایمیل های فردی. / تا شما هر گونه مسائل قابلیت استفاده ندارد © AndroidPIT

طراحی صندوق بسیار مدرن و بصری، است. به علاوه، این نگاه براق با طرح رنگ بنفش نور است که بسیار جذاب است. شما می توانید آن را در مرورگر کامپیوتر خود و یا در iOS و آندرویید خود استفاده کنید.

ProtonMail – ایمیل رمزگذاری شده Install on Google Play

صندوق پستی توسط Gmail: بیشتر به اتوماسیون

قدرت کاربران احتمالا می خواهید به چوب به جیمیل اما صندوق جایگزین جالب برای کسانی که می خواهند بیشتر اتوماسیون در گردش ایمیل خود را دارد. نرم افزار بیشتر از جی میل می رود به طور خودکار مرتب سازی پیام ها و تصمیم گیری چقدر مهم هستند و جایی که باید بروند.

gmail inbox
صندوق پستی: جی میل را حدود ایمیل دیگر / © AndroidPIT

به روز رسانی در مورد سفر و تحویل گرفتن همراه با هم، برای مثال، و شما می توانید بسته های نرم افزاری سفارشی را برای پیام های دارای اولویت کم بیش از حد ایجاد. پیوست و تصاویر درست در راستای پیام ها نمایش داده می شوند و ممکن است به چرت زدن ایمیل به زمان دیگری نیز هست.

صندوق پستی توسط Gmail Install on Google Play

چشم انداز: مایکروسافت upping بازی خود

مایکروسافت در حال کار سخت در بالاتر بره بازی ایمیل خود (و برنامه های تلفن همراه خود را در سراسر هیئت مدیره) و چشم انداز شواهد آن بیشتر است. این قسمت به نظر می رسد، شما به ارمغان می آورد ویژگی های شما به احتمال زیاد به نیاز، و پیام های دریافتی خود را به سطوح مختلف از اهمیت از طرف شما مرتب کردن می تواند.

(هر چند حساب های دیگر نیز پشتیبانی می شوند) پس از آن مناسب برای کاربران مایکروسافت OneDrive و تقویم چشم انداز خود، یکپارچه هستند. برگه متمرکز ایمیل قابل توجهی نشان می دهد اولین و فیلتر کردن گزینه هایی برای کمک به شما از طریق تعداد زیادی از پیام ها به راحتی به الک کردن سریع وجود دارد.

مایکروسافت چشم انداز Install on Google Play

CloudMagic

پست نیوتن نیوتن ارائه می دهد ویژگی های حق بیمه قیمت. اشتراک هزینه $۴۹٫۹۹ در هر سال، اما ۱۴ روز محاکمه آزاد است. اگر برچسب قیمت به نظر می رسد برای نگه داشتن بالا، چون این برنامه به شدت بهبود می تواند به هر حال، چگونه شما ارتباط ایمیل خود را سازماندهی شده نگه خواندن و صرفه جویی در وقت شما.

اول، این برنامه ایمیل با جیمیل و ایمیل یاهو و هاتمیل در چشم انداز و IMAP کار می کنند بیشتر آن ادغام با حساب های Office 365 و گوگل واژهنامه. از آن پشتیبانی از تقویم برای جی میل و تبادل آن همچنین می توانید تقویم خود را مدیریت. تصور نداشتن به تغییر نرم افزار برای استفاده از تقویم و ایمیل خود را در همان زمان! با حساب نیوتن، شما می توانید تنظیمات ایمیل و همگام سازی خود را در سراسر تمام دستگاه های اندیشه و یا Mac و حتی اندیشه پوشیدن دسترسی.

AndroidPIT lg v20 best email apps 3 آثار نیوتن
با جی میل چشم انداز یاهو و بسیاری از حساب های دیگر. / © AndroidPIT

واقعی تشخیص جنبه نرم افزار آن مجموعه ای از ویژگی های حق بیمه، آن سازگاری گسترده ای. این امکانات عبارتند از: خواندن رسید، چرت زدن، بعد ارسال، ارسال خنثیسازی، مشخصات فرستنده و برنامه های متصل. این خود به توضیح بیشتر دارد و بدیهی است که شما را به سازماندهی و پربارتر می دهد. برنامه های متصل نیوتن هر چند واقعا خاص را. ایمیل های خود را عملی با اتصال به نرم افزار بهره وری خود را مانند Todoist Evernote OneNote جیب Trello Zendesk Salesforce و آسانا.

AndroidPIT lg v20 best email apps 4
لبریز ایمیل شما و خودتان تنظیم یادآوری برای پاسخ را از صندوق پستی. / © AndroidPIT

پست نیوتن – ایمیل & تقویم Install on Google Play

انجام آنچه شما فکر می کنم بهترین برنامه ایمیل برای آندروید است? مورد علاقه در این لیست نیست، دارید؟ ما در نظرات زیر می دانم. 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *