دوشنبه , تیر ۲۳ ۱۳۹۹
خانه / اخبار / در اینجا این است که چگونه برای تغییر تصویر زمینه اندیشه خود را به طور خودکار

در اینجا این است که چگونه برای تغییر تصویر زمینه اندیشه خود را به طور خودکار

[ad_1]

از ۵ رابطه به سامسونگ کهکشان S7 لبه تغییر پس زمینه دستگاه شما آندروید است یکی از ترین ساده و موثر راه تلفن خود را ساخت. فراتر از اصول اولیه تعداد انگشت شماری از تصویر زمینه تغییر وجود دارد ترفندها است که شما ممکن است وجود دارد.

پرش به بخش:

یکی از راه های تنظیم تصویر زمینه خود را به آن تغییر در برنامه بهنگام است. انجام این به این معنی شما لازم نیست که آن را دستی مرتب کردن که; دستگاه خود را هر زمان شما را به استفاده از آن آمده تازه است. چند روش می توانید را که ما در اینجا طرح کنید وجود دارد.

تعویض پس زمینه

نصب برنامه اختصاص داده شده است که شاید ساده ترین راه برای تغییر تصویر زمینه دستگاه شما آندروید در یک برنامه است. با وجود اینکه دیگران اطراف در Google Play تعویض پس زمینه بهترین برنامه برای این کار است.

آتش تا تعویض پس زمینه به تنظیمات برنامه را پیدا کنید. شما می توانید تعداد دقیقه ساعت یا چند روز به عنوان فاصله خود تنظیم چگونه برنامه را تغییر اندازه و یا تصاویر محصولات انتخاب کردن هر بار باز کردن قفل گوشی شما و تنظیم تصاویر پس زمینه خود را از طریق چرخه تصادفی اگر شما ترجیح می دهید به تغییر تصویر زمینه.

androidpit wallpaper changer 35 تعویض پس زمینه
اجازه می دهد تا شما را در برنامه خود را تنظیم و تنظیم چند گزینه دیگر. / © AndroidPIT

تعویض پس زمینه Install on Google Play

وجود دارد چند دیگر تنظیمات نیشگون گرفتن و کشیدن: شما نیاز به تعویض پس زمینه پس زمینه زنده انتخاب به عنوان تصویر زمینه بر روی دستگاه شما (فشار دادن و نگه بخشی خالی از صفحه اصلی به انجام این کار) و سپس کامپایل گروه تصاویر از طریق زبانه ها. اگر شما ارتقاء به نسخه حرفه ای تعویض پس زمینه شما می توانید چندین آلبوم های مختلف مدیریت.

IFTTT

یکی دیگر از راه های دوار از طریق چند عکس بر روی دستگاه شما آندروید از طریق همیشه موثر “اگر این پس از آن که (IFTTT)” است. آن برنامه ها وصل می شود و باعث شود که منجر به اقدامات با استفاده از خدمات–و یکی از اقدامات پشتیبانی پس زمینه در دستگاه متصل اندیشه تغییر است.

androidpit automatic wallpaper change instagram ifttt
ما ساخته شده دستور IFTTT را به تصویر زمینه را تغییر دهید هر بار که عکس جدید را به نمایش مشخصات عمومی از در یک منطقه خاص ارسال شده است. / © AndroidPIT

IFTTT Install on Google Play

هنگامی که شما ثبت نام IFTTT و شروع کار در دستور تغییر تصویر زمینه، شما می توانید انتخاب کنید انواع باعث: جدید عکس در پوشه Dropbox تصویر دوست تازه در نمایش مشخصات عمومی, عکس جدید از آر اس اس خوراک، چیزی را از فلیکر خوراک و غیره.

به عنوان مثال، ما ایجاد شده دستور به تغییر تصویر زمینه بر روی ۳ توجه Redmi IFTTT جدید عکس نمایش مشخصات عمومی عمومی در نزدیکی مرکز شهر در بر داشت. سر راست به عنوان یک راه حل با استفاده از نرم افزار اختصاصی نیست اما آن به شما انعطاف پذیری بسیار بیشتری هنگام ایجاد روال می دهد.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد امکانات IFTTT ارائه می دهد در اینجا:

فلش پرتاب توسط مایکروسافت

مایکروسافت براق فلش پرتاب شامل تصاویر پس زمینه بینگ است که روزانه به روز می شوند. اگر ویندوز کامپیوتر می شما ممکن است در حال حاضر با این تصاویر پس زمینه زیبا در کامپیوتر شما روی صفحه نمایش قفل. آن نیز هوشمندانه شما را با برنامه های مبتنی بر مکان شما اضافه کردن به تجربه بیشتر پویا است که می رود چند قدم فراتر از چرخش اتوماتیک تصویر زمینه ارائه. بیشتر به شما استفاده از پرتاب، بهتر میشود. به علاوه، آن را به صرفه جویی در باتری و حافظه بهینه سازی شده است.

androidpit arrow launcher
مایکروسافت براق فلش پرتاب نیز تصویر زمینه شما به صورت خودکار تغییر دهید. / © AndroidPIT

پرتاب پیکان Install on Google Play

عکس توسط گوگل

دسته را انتخاب کنید و تصاویر پس زمینه خیره کننده روزمره حسن نیت ارائه میدهد گوگل کنید. اگر نان بادامی لینک شما می توانید بر روی صفحه اصلی خود و یکی مختلف در روی صفحه نمایش قفل خود را. انتخاب خود را از تصاویر پس زمینه، با عکس از Google Earth, Google + و دیگران حال رشد است.

android google earth
دریافت عکس شگفت انگیز از Google Earth. / © گوگل / AndroidPIT

Install on Google Play

عکس چگونه انجام شما به طور خودکار تغییر تصویر زمینه خود را? از هر روش مفید می دانید؟ ما در نظرات اطلاع دهید.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *