دوشنبه , تیر ۲۳ ۱۳۹۹
خانه / اخبار / سامسونگ تراشه Qualcomm گل میمون ۸۳۵

سامسونگ تراشه Qualcomm گل میمون ۸۳۵

[ad_1]

وزوز اطراف انتشار انتظار S8 کهکشان را تحت الشعاع قرار نیمه اول سال ۲۰۱۷ در راه است که ما در بازار گوشی های هوشمند برای مدتی ندیده است جمع اوری است. در حالی که انتظار می رود که تولید کنندگان دستگاه دیگر جلب توجه در MWC 2017 زیادی, S8 علامت سوال خواهد شد بیش از هر نمایش – حرکت دادن و تاثیر مهمی در آن دسته از مشتریان که در lookout برای ارتقاء این سال خواهد شد.

MWC 2017 نمایشگاه برای نسل بعدی گوشی های هوشمند برای آزادی بیش از سال آینده می باشد. برای تولید کنندگان بدون در نظر گرفتن تفاوت در ویژگی های دستگاه واقعی همواره وجود دارد نشانه اصلی مشترک – گنجاندن Qualcomm چیپ ست های. با تشکر از سامسونگ, آن در حال حاضر می تواند مورد که دستگاه با توجه به در MWC 2017 منتشر خواهد شد شامل گل میمون ۸۲۱٫

image keith kressin qualcomm ben suh samsung with 10nm snapdragon 835. feature
سامسونگ ۸۳۵ گل میمون را تولید می کند و منافع می شود. / © Qualcomm

برای برخی از تولید کنندگان این است به عنوان خبر خوب آمده است. ال جی مورد در نقطه است. بر اساس گزارش از فوربس G6 ال جی در ۸۲۱ گل میمون به دلیل سامسونگ گرفتن dibs اول اجرا خواهد شد. با این حال، گفت: ال جی خودی شرکت در گذشته استفاده نمی آخرین تراشه تنظیم آن را به عنوان مهم تر به SoC ثابت شده است که می تواند کاملا از جدیدترین، سریع ترین پردازنده تست زده. وقتی شد دو سال پیش به دلیل نگرانی در مورد گرم شدن، بنابراین شرکت باید چند نکته را برای تفکر رو به جلو می G4 ال جی ۸۱۰ گل میمون را شامل نمی.

تفاوت های فنی بین گل میمون ۸۲۰/۸۲۱ و ۸۳۵ گل میمون

Qualcomm بود کمی از بد شانس با ۸۱۰ گل میمون: پردازنده سر گرم بود و نه مجری قوی بود. این لطف به فرایند تولید است. رقیب مستقیم سامسونگ Exynos 7420 که در کهکشان S6 شده بود با استانداردهای ساخت بالاتر توسعه یافته و مزایای آن از نظر مصرف انرژی و تولید حرارت بود. ۸۰۸ گل میمون قدرت کمتری در مقایسه بود اما بهتر در کنترل حرارت آن تولید شد. 

۸۲۱ گل میمون بنده که ۸۳۵ گل میمون در چند ماه در دسترس خواهد بود انتخاب خوبی است؟ تفاوت های فنی بین ۲ آشکار است: Qualcomm راه میانه بین بازو را هسته و معماری مبتنی بر Qualcomm بازوی سازگار استفاده می کند. گل میمون ۸۲۰/۸۲۱ نیز معرفی Qualcomm اولین سفارشی ۶۴ بیتی پردازنده هسته، Kryo، که تا حد زیادی در بازو قشر A72 یا A73 با بهینه سازی های اضافی بر اساس هستند.

snapdragon 820 835 penny image
۸۳۵ گل میمون مریی کوچکتر از سلف خود (سمت چپ) است. / © Qualcomm

در اینجا ما در حال برخورد با هسته octa پردازنده, که اصل کمی بزرگ را به بازی می آید. بالاتر ساعت سرعت پردازشگر گرافیک شتاب and بهبود در بهره وری انرژی را از طریق فرایند تولید مدرن همه را برای خود صحبت می کنند. ما فقط نگران با بهینه سازی گل میمون ۸۲۰/۸۲۱ ندارد، ما نیز در حال گرفتن ارتقاء ارزشمند. 

Anandtech انجام تجزیه و تحلیل بسیار دقیق در تفاوت های فنی بین این دو است که می توانید به اینجا پیوند. 

به هر حال که ۸۳۵ گل میمون نیاز?

در سطح کاملا فنی برخی از تفاوت های بین دو پردازنده Qualcomm وجود دارد. که گفت: آن که نیاز این قدرت در همه سوال برانگیز است. Qualcomm, البته وعده داده که پردازنده کمتر برق و تلفن های هوشمند عمر باتری طولانی تر است. دونده ماراتن واقعی قطعا ۸۳۵ گل میمون بر روی گوشی های هوشمند خود را ندارد. اگر شما نیاز به عمر باتری طولانی تر و زمان طولانی آماده به کار، شما باشد بهتر است با یک پردازنده متوسط. 

و قدرت محاسبات قوی تر ما واقعا به آن نیاز دارید? برای هر کسی که علاقه مند به بالا پایان تلفن های هوشمند تمام نوازندگان سریع است، اما برای استفاده روزمره این سختی پاداش اضافه شده است. بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن را به موتور Z است، گوگل پیکسل یا حتی کهکشان S7, مسائل مربوط به عملکرد تنگنا دارد به ندرت چیزی برای انجام با قدرت محاسباتی است. گسل معمولا با اتصال شبکه آهسته یا انباشته حافظه و یا دیگر عوامل نهفته است. 

AndroidPIT samsung S7 epic citadel 1278 اجرای روان بازی
در نسل فعلی گوشی های هوشمند. / © AndroidPIT

برنامه های مانند بازی یا گسترده ضبط یا ویرایش برای عکس ها و فیلم ها نیز تاثیر دارد. حتی بازی با QHD هموار اجرا در گل میمون ۸۲۰/۸۲۱، حتی اگر آن را با بالاترین کیفیت نیست. ترفندهای مانند کاهش وضوح قابل توجه است، هر چند مثبت، در دستگاه های مانند S7 کهکشان باشند. عملکرد گرافیکی این است که قطعا وجود دارد از نظر اهمیت به خصوص برای برنامه های کاربردی VR یا پله بازی که در آن با وضوح بالا ضروری است. 

این یعنی برای تولید کنندگان و ارائه MWC خود است؟

برای اکثر کاربران، تفاوت گل میمون ۸۲۱ و ۸۳۵ گل میمون به سختی قابل توجه است. بسته به سازنده، – البته – برخی از ملاحظات مختلف وجود دارد. 

ما در حال حاضر نگاه ال جی و آن تفاوت زیادی را برای این شرکت را ندارد. LG می تواند در عوض نگاه به سرمایه گذاری با طراحی جدید و اضافه کردن ویژگی های مانند دستیار Google یا دیگر ویژگی های مفید. به طور کلی، شانس ال جی به ۸۳۵ گل میمون پرش بدون هر گونه مسائل خوب است. 

lg g6 vs lg g5 ال جی
احتمالا G6 با ۸۲۱ گل میمون تجهیز خواهد شد. / © فن آوری رادار

در حال حاضر پاک کردن برنامه های تولید کنندگان مانند گوشی سونی و دیگران را برای MWC به عنوان هستند. 

سونی گوشی جدید پایان بالا در MWC، همانطور که در گذشته انجام داده است، اما که خیلی تاثیر داشته در بازار پیش بینی کرده است در حال حاضر می تواند. اگر سونی این بود که انتشار یک دستگاه متوسط جدید، مانند جانشین Xperia XZ سپس با گل میمون ۸۳۵ مجهز باشد می تواند (و باید در حالت ایده آل). در کوتاه مدت به میان مدت سوال اصلی در نظر بگیرید که آیا دو شاخص دستگاه را در همان سال آزاد تصمیم گیری کسب و کار خوب است. 

سامسونگ انحصار در مجموعه تراشه Qualcomm جدید نیز می تواند اثبات شده به آزار دهنده برای نوکیا. نام تجاری آن بازگشت به بازار گوشی های هوشمند، اما نیاز به دوباره وارد کنید با انفجار بزرگ را با هدف است. سال گذشته مشخصات انجام خواهد داد هر چیزی به نام تجاری در این دستیابی به این هدف کمک کند. 

HTC تو فوق العاده به پیشنهاد قوی در ۲۰۱۷ انتظار می رود. دستگاه دوم بالا پایان ویژگی های بسیار متمایز و یا مجری بالا نیاز دارید. تحت شرایط، تنها راه HTC رسیدن می تواند به این با ۸۳۵ گل میمون است.

AndroidPIT htc u play 4076 HTC
هنوز رتبه دهی نشده است تمام کارت های خود بر روی میز با فوق العاده تو قرار داده است. / © AndroidPIT

وجود فرصت بسیار خوبی است که Huawei از مجموعه تراشه جدید بهره مند می باشد. به انتظار می رود Huawei P10 جدید در MWC 2017 نمایشگاه خواهد شد و آن پردازنده مناسب می تواند به کلاس عملکرد ۸۳۵ گل میمون. تعجب آور ترين نکته در مورد Huawei P10 است که انتظار آن را به بسیار گران است، احتمالا حتی بیشتر از ۹ همسر. 

تولید کنندگان است که انتخاب کردن برای ۸۲۱ گل میمون واقع مشکل کاملا متفاوت است، به طور خاص با توجه به قیمت باشیم. چگونه این می تواند توجیه به قیمت است که مقدمه ۸۳۵ گل میمون در دستگاه تحت پوشش? بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن ۵۰۰ یا ۶۰۰ دلار است، نقطه ای است که گوشی های هوشمند منتشر شد در بهار ۲۰۱۷ می باید گرانتر از دستگاه جدید است که شامل یک پردازنده ۲۰۱۶٫ 

گل میمون ۸۲۰/۸۲۱ یا گل میمون ۸۳۵ را انتخاب کنید.

شما برداشت تعریف نشده!
چه دوستان خود را انتخاب می کنید؟
سهم

  • Oops! نظر می رسد چیزی را اشتباه رفت. مجدد کمک کند.

    گل میمون ۸۲۰/۸۲۱

  • اوه! نظر می رسد چیزی را اشتباه رفت. مجدد کمک کند.

    گل میمون ۸۳۵

۲۰۱۷ رسما شروع برای گوشی های هوشمند در MWC و تولید کنندگان می شود نمایش که از ایده های خود را به آنها را اجرای در سال پیش رو. در حال حاضر آشکار است که تمرکز کمتر بر روی پردازنده های و بیشتر بر روی ویژگی های قابل عرضه در بازار گوشی های هوشمند می تواند شامل خواهد است. نوآوری از نظر طراحی و قابلیت استفاده در تقاضای بالا این سال است. که گفت: ماه های آینده تعیین خواهد شد یا نه ما بیشتر از چگونه ۸۲۱ گل میمون انجام می دید. 

هنگامی که شما در انتخاب گوشی های هوشمند جدید پردازنده های عامل مهمی برای شما? شما فکر می کنم شما شروع به هنگامی که شما را به روز رسانی دفعه نگاه این بنده همراه با امکانات دیگر گوشی های هوشمند ما در نظرات زیر می دانم. 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *