یکشنبه , شهریور ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / اخبار / ما از سانتی متر به اصل و نسب – با موفقیت منتقل شده!

ما از سانتی متر به اصل و نسب – با موفقیت منتقل شده!

[ad_1]

پس از مرگ CyanogenMod جانشین آن – LineageOS – زندگی رسیده است. ایجاد اولین رسمی برای دانلود در دسترس در حال حاضر. ما رابطه ۵ X را با ساخت انتقال به روز شده و توانستند به طور مستقیم از نصب CyanogenMod موجود ارتقاء داده شده. این stirs تا امید برای به روز رسانی آسان.

خبر خوبی برای modders: اصطلاح فلش کثیف نیست به نظر می رسد مشکل با LineageOS [تلفظ: لی-ne-yah] . بنابراین، هر کسی که قبلا CyanogenMod استفاده کرده بودند به طور مستقیم از یک ROM به بعد بروز می تواند. اگر شما را به جانشین سانتی متر به روز رسانی شما نه اشتباهات قفل یا از دست دادن داده ها نیاز به ترس. ما می توانستیم این را با حداقل دو دستگاه در دفتر نشریه بررسی کنید.

بیش از آخر هفته، اول ایجاد رسمی برای LineageOS آزاد شدند. برای رابطه ۵ X 6P, G4 موتور و G4 به همراه های دیگر نسخه دستگاه نان بادامی مبتنی بر اصل و نسب ۱۴٫۱ برای سرور جدید در دسترس نیست. در مجموع حدود ۸۰ دستگاه دنبال خواهد شد. ایجاد شده در روزانه، و همچنین آزمایش های شبانه روز. سانتی متر به اصل و نسب تجربی ایجاد ارتقاء بدون درز از سانتی متر به اصل و نسب هستند اما آنها نیز مشخص شده توسط زشت تعیین میزان مد آب که به طور دائم همپوشانی های نمایش.

AndroidPIT lineage os hero
شامل ساخت انتقال ناخوشایند چاپسفیدیاسایهدارکردن. © AndroidPIT

همکار هانس-گئورگ بود در حال حاضر انجام ارتقا کثیف در G3 ال جی و بدون تنظیمات کارخانه اول باز می گرداند. اگر ساخت غیر رسمی بود ارتقاء موفق بود. امروز، ما انجام آزمایش با رابطه ۵ X. هنگامی که ما از CyanogenMod 14.1 به LineageOS 14.1 تجربی به روز رسانی، تمام برنامه های گوگل – اما حساب Google – را از دست داده بودند. Gapps تواند پس از آن دوباره نصب شده و بلافاصله بدون ورود به سایت جدید استفاده می شود.

پس از انتقال، شما می توانید نصب شبانه و (بعد، پس از آن موجود است) ساخت بارگیری در این هفته. با این حال، در زمان نگارش دانلود برای ساخت شبانه در دسترس نبود. در نتیجه، ما به آزمایش این هنوز نتوانسته اند. علاوه بر این، آن را هنوز کار کرده بود با عملکرد یکپارچه به روز رسانی.

سختی می توان تفاوت های مهم از CyanogenMod وجود دارد. دسترسی ریشه دیگر بخش استاندارد از ROM است و باید جداگانه نصب یا فعال در خود میسازد. فایل زیپ مربوطه برای ریشه کن LineageOS نیز مدتی به زودی برای دانلود باید. با توجه به پست وبلاگ برای انتشار ciwrl مدیر شما تنها یک بار در هنگام نصب اولیه فلش باید.

شما CyanogenMod دادهاید؟ آیا شما سعی مهاجرت به LineageOS هنوز ما در نظرات زیر می دانم.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *