دوشنبه , خرداد ۵ ۱۳۹۹
خانه / اخبار / نظر سنجی: چه ابزار متصل به شما برای گوشی های هوشمند خود را خرید?

نظر سنجی: چه ابزار متصل به شما برای گوشی های هوشمند خود را خرید?

[ad_1]

گوشی های مرکز جهان الکترونیک مصرف کننده با کهکشان کل محصولات ماهواره ای. در حال حاضر، ۲٫۱ میلیارد نفر در دنیا یک گوشی هوشمند استفاده از حق. به دست آوردن یکی سخت نیست و بسیاری از محدوده قیمت برای دیدار با هر بودجه وجود دارد. که گفته می شود، برای آن دسته از افرادی که در حال حاضر تلفن آنها در حال حاضر تبدیل شدن به ابزار های دیگر متصل شده است که آنها می توانید با گوشی خود استفاده کنید که آیا آن برای سرگرم کننده ورزشی تناسب اندام واقعیت مجازی بازی, ربات,، خانه، ماشین و غیره هواپیماهای بدون سرنشین. ما می خواهم به دانستن آنچه شما خرید بعدی?

جهان از لوازم الکترونیکی مصرفی در حال گسترش است. نه چندان دور بسیاری از افراد گوشی خود را نمی و هم اکنون با یک بصورتی پایدار و محکم در جیب خود، فقط منطقی است که بیشتر متصل به اسباب بازی و لوازم جانبی گوشی های هوشمند را به بازی آمده و من نه تنها در مورد گوشی های هوشمند مورد یا باتری بسته صحبت است. برخی از مناطق دستگاه متصل شده که در آن ما در حال حاضر دیدن بسیاری از چیزهای سرد اینجا هستند:

اسباب بازی گوشی های هوشمند

سرگرم کننده گوشی های هوشمند می تواند کنترل ارتش تمام انتقادات داغ، مانند هواپیماهای بدون سرنشین روبات و اتومبیل های برقی. من شخصا یکی از اسباب بازی های مورد علاقه من هستند عینک Snapchat.

AndroidPIT parrot drone air land 2
هواپیماهای بدون سرنشین هستند فقط برخی از سرگرم کننده اسباب بازی است که می توان توسط گوشی کنترل می شود. / © AndroidPIT

دستگاه های بهداشتی معمول smartwatches و باند هوشمند، گوشی های هوشمند خود همچنین می توانید کنترل یا کالیبراسیون با هدفون, کفش, بند، شما نام آن. در ۲۰۱۷ CES گذشته از مجموعهای از گوشی های هوشمند، ما کشف یک دسته از ابزارهای جالب متصل مانند مسواک هوشمند.

هدست های واقعیت مجازی و لوازم جانبی

ما در حال حاضر وارد لیست ما از بهترین هدست VR. این تکنولوژی به سرعت پیشرفت مطمئن شدن بیشتر مرسوم، مد روز با انباشت گوشی های هوشمند است که می تواند پشتیبانی VR و افزایش در پله بازی و نرم افزار در گوگل فروشگاه بازی و یا سایر فروشگاه های نرم افزار تنها است.

خانه های هوشمند

با اینترنت و زندگی متصل است هر چیزی از fridges توستر ماشین لباسشویی بخاری و تهویه مطبوع به سیستم استریو و امنیتی را می توان با استفاده از گوشی های هوشمند خود را کنترل کرد. پیشرفت در این زمینه حیرت انگیز بوده است، با نوآوری های جدید ارائه شده در هر تجارت جهانی مصرف کننده نشان می دهد. در حال حاضر، نیز وجود دارد اکو آمازون و گوگل صفحه اصلی در اختیار شما که به عنوان دستیار شما اجازه می دهد شما را به کنترل محیط اطراف خانه خود را با فرمان صوتی و همچنین دسترسی به اینترنت، تقویم، موسیقی عمل خدمات و غیره

google assitent io
گوگل می خواهد همه چیز را متصل می شود. خانه های هوشمند بخشی از معادله است. / © گوگل

ماشین

ماشین در حال حاضر می تواند چه به مقصد در مجموعه شما GPS باز درب از راه دور توسط تلفن های هوشمند, کنترل, حرارت و غیره فعال کنید. به عنوان مثال، هیوندای، هم اجازه می دهد به فرمان اتومبیل های خود را با گوگل صفحه اصلی صاحبان.

2015 sonata vlp android auto modulo
سازندگان خودرو مثل هیوندای آنها نیاز به اتصال با اینترنت چیزها می دانم. / © هیوندای

این فقط طعم از چه نوع از تبادل نظر با و در اطراف تلفن های هوشمند امروز کار است اما پیشرفت های بیشتر در این زمینه خاص برای سال آمده است. دیدن که شما در حال حاضر گوشی های هوشمند در حال حاضر، ما درخواست شما، چه ابزارک شما بعد، تور را می خرید؟ به ما اطلاع دهید در نظرات و یا انتخاب یک گزینه از نظر سنجی، آزادی مال شما است.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *