یکشنبه , شهریور ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / اخبار / که برنامه را بیشتر پول – و چرا?

که برنامه را بیشتر پول – و چرا?

[ad_1]

سال گذشته ما بسیاری از برنامه ها مبارزه برای سرمایه گذاری در برنامه های خود و حفظ پایه کاربر وفادار دیدم. برنامه های همه این مسائل را تجربه و برخی هنوز هم موفق به بسیار موفق باشد. برنامه های که در حال حاضر محبوب ترین و مهمتر از همه، چرا این مورد است؟

نرم افزار

بودجه ایجاد و حفظ یک برنامه کار آسانی نیست و می تواند در نهایت هزینه یک مقدار پول. از آنجا که پول روی درختان (اخبار) رشد می کنند، لازم است برای پیدا کردن وجوه یا منابع مالی داشته است. ‘ساده’ راه حل این است که پول را با برنامه خود را تولید. در عمل، این فرایند ساده نیست: نه تنها آن زمان را ندارد اما آن را نیز طول می کشد پول. دغدغه!

راه حل ساده ترین تبلیغات است. مشکل این است که هیچ کس می خواهد برای دیدن آگهی ها در برنامه های خود و تمایل کاربران به کسانی که برای جلوگیری از برنامه های کاربردی که با استفاده از تبلیغات. در هر صورت شک دارم که بسیاری از مردم در واقع روی بنر تبلیغاتی کلیک کنید…

androidpit money cash 2
شما نیاز به سرفه کردن تا اگر شما می خواهید که نرم افزار برای تولید سود. © AndroidPIT

است

کسب و کار به روش های دیگر برای سرمایه گذاری در برنامه های خود را تکیه می کنند. بارز ترین برنامه سودآور است اما این تاثیر می تواند در تعداد واقعی کاربران (زیادی). جایگزین این است که در برنامه خرید مانند ابزار به کامل بازی (مانند خرید سکه طلا) ارائه و یا به سادگی فقط در این مورد قادر به دسترسی به تمام برنامه عملکرد (بسته حق بیمه).

که برنامه های کاربردی بهترین درآمد فروش دارید؟

وب سایت App آنی شرکت هوش کسب و کار آمریکا است که دارای تخصص در برنامه ها و کالاهای دیجیتال صنعت است. آن به تازگی منتشر شده یک گزارش است که لیست برنامه ها و بازی ها با بالاترین درآمد فروش برای ۲۰۱۶٫ متاسفانه آنی App تنها ما موقعیت برنامه های کاربردی/کسب و کار، هنوز دقیق آمار فروش را نشان می دهد.

برنامه با بالاترین درآمد فروش

بدون ado بیشتر، در اینجا لیست برنامه های کاربردی با بالاترین درآمد فروش در سال ۲۰۱۶ (آندروید و iOS ترکیب) بین المللی:

 1. Spotify
 2. خط
 3. Netflix
 4. گیرانه
 5. HBO در حال حاضر
 6. پاندورا رادیو
 7. iQIYI
 8. خط مانگا
 9. را می خوانم! کارائوکه
 10. Hulu

شاید شما درخواست خودتان، “Jeeze، فیس بوک که در لیست چرا نمی کنید؟”- و این سوال مشروع است. در این گزارش توضیح داده شده است، اما من می گویند به دلیل استفاده از تبلیغات و نه در app خرید درخواست خود را به فیس بوک (و بسیاری دیگر) که آن است. که می شود گفت، به لیست برویم.

تعجب بزرگ برای پیدا کردن ویژگی Spotify در این لیست اگرچه باید بگویم که من انتظار نیست برای پیدا کردن آن را در موقعیت قطب است. دلیل موفقیت آن بدیهی است که تعداد کاربران جذب حق بیمه کم هزینه اشتراک است. خط مقام دوم احتمالا به آن برچسب ها و محبوبیت خود را در بازار چین را نگه می دارد. در مناطق دیگر با این حال، نرم افزار هنوز هم برای ایجاد خود را مبارزه است.

AndroidPIT spotify 1 4
Spotify بالای لیست است. / © AndroidPIT

در مکان سوم و پنجم، شما Netflix و HBO در حال حاضر، که نشان می دهد که جریان آنلاین و بیشتر (خیلی به ضرر از رسانه های سنتی) در حال تبدیل شدن پیدا کنید. گیرانه اشغال مقام چهارم با آن تعداد کاربران و خرید در app.

بازی با بالاترین درآمد فروش

لیست بازی های اینجا است با بالاترین درآمد فروش (آندروید و iOS ترکیب) بین المللی:

 1. هیولا حمله
 2. برخورد از قبیله
 3. تالار برو
 4. بازی جنگ – آتش سن
 5. برخورد رویال
 6. همراه اعتصاب
 7. پازل & اژدها
 8. فانتزی حالی سفر
 9. آب نبات له حماسه
 10. سرنوشت/بزرگ سفارش

اگر چه برخی از این بازی ها را احتمالا ناشناخته است به شما بسیاری از دیگران بیشتر آشنا هستند، مانند برخورد قبیله و تالار رفتن یا حتی برخورد سلطنتی. این سه بازی محبوب ترین بازی های سال جاری هستند پایه کاربر آنها بسیار بالاست و در برنامه خرید قادر به تولید سود قابل توجهی آنها. اولین محل هولدر را به عنوان کاملا تعجب به من آمد. حمله هیولا بازی محبوب و بدیهی است اما هر چند شاید بازار چین نقش مهمی در تامین موفقیت آن داشته است که آن را به پول که خیلی فکر نمی کردم.

AndroidPIT pokemon go 8840
تالار رفتن همه و در مورد بر خیابان رو. © AndroidPIT

بازی سرمایه گذاری هستند (در تئوری) بسیار ساده آن است که نسبتا آسان برای کاربران قلاب است. هنگامی که شما رو به آنها، آنها مقدار زیادی از پول است که به منظور بازی بازی نیاز است صرف کنند. جستجوی مداوم برای تماس با انسان در بازی های ویدئویی (طعم رقابت) تضمین حضور بازیکنان در بازی های چند نفره و بازی خوب و/یا گیم پلی جالب است و مطمئن راه برای اطمینان از بازیکنان دوباره به طور منظم تصحیح آنها را نگه دارید پرداخت آن آتش.

چه نرم افزار یا بازی رابطه تعداد کاربران با درآمد فروش منطقی است: بیش از کاربران وجود دارد، درآمد بیشتر وجود داشته باشد. برای دیدن بیشتر استفاده می شود نرم افزار و بازی های برجسته در نقاط بالا در این فهرست تعجب آور نیست.

شما توسط این لیست شگفت زده بود؟ چگونه بسیاری از این برنامه ها و بازی های خود استفاده می کنید؟ ما در نظرات زیر می دانم. 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *