یکشنبه , شهریور ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / اخبار / ۵ بار تلفن خود حق است و شما

۵ بار تلفن خود حق است و شما

[ad_1]

اشتباه بدون تماس منطقه

به یاد داشته باشید آخرین باری که می رفت با دوستان کردم کمی مست است از برنامه ریزی شده و رسید ارسال متون شرم آور به آن پسر/دختر دوست دارید? بله. سرد نیست. اگر چه شما واقع بدتر حتی توهین که مزاحم کار همکار. 

اگر شما تا به حال شده با استفاده از یک برنامه مانند مسدود کننده متن مست، البته، اتفاق افتاده است که نمی خواهد. بنابراین دفعه قبل از رفتن، فقط قفل برنامه نمی خواهید دسترسی به – چه که تماس های دریافتی، همان اشتباه دوباره را پیام های ارسالی و یا برنامه های اجتماعی، و شما نیست. 

اگر شما نمی خواهید به کاملا متعهد به داشتن دسترسی به برنامه های منتخب خود هنگام استفاده از مسدود کننده متن مست، این امکان که شما رمز عبور را وارد کنید. شما می توانید صدای جیر جیر مست به محتوای قلب خود را به هنگامی که شما تایپ کرده اید که در. اگر رمز عبور را وارد نکنید شما هیچ گزینه ای جز صبر کنید تا برای مدت زمان انتخابی است. 

آن را نیز کردم برخی از ویژگی های دستی راننده تعیین شده بیش از حد.

drunklocker
داناتر تلفن: شما نباید مست text کردن یا tweeting. / مست © AndroidPIT

مسدود کننده Install on Google Play

چرا پس خواب آلود?

فرصت خوبی است که دلیل شما احساس پس تنبل صبح است چون شما خواب کافی دریافت نمی شود و یا دست کم شما در زمان اشتباه اواسط راه از طریق چرخه خواب بیداری می شود ممکن است. 

و در حالی که بسیاری از فعالیت انتقالها با حالت خواب قوی وجود دارد، کسانی که نیاز به سخت افزار. خواب به عنوان اندیشه، با این حال، ارائه می دهد بهترین از هر دو جهان – خواب ردیابی از طریق تلفن یا دستگاه های پوشیدنی و بسیار دقیق و دقیق و عملی داده خواب از دیگران. 

نسخه رایگان برنامه اساسا محاکمه دو هفته است که اجازه می دهد تا به شما برای همه چیز را قبل از تصمیم گیری که آیا آن است که ارزش پرداخت حق بیمه نسخه آزمایش است. اگر شما می خواهید را بردارد، آن $۳٫۹۹ هزینه کنید.

بنابراین دفعه بعد شما یادآوری در تلفن و یا smartwatch که قرار به رفتن به رختخواب، شما احتمالا باید پیش بروید و توجه. بهتر می داند که در این یکی. 

sleepasandroid خواب
به عنوان اندیشه می تواند کمک به شما در صبح کمتر قیافه. شاید. / © AndroidPIT

خواب به عنوان اندیشه Install on Google Play

را یو قرص، احمق

خوب، بیت احمق بی است اما مصرف قرص است که اگر شما می خواهید چه مدت طولانی و یا کوتاه معمولا روند غیر اختیاری است مقرر شده است مدیریت هر نوع بیماری با موفقیت. 

به خاطر سپردن شما مختلف را قرص و آیا شما در حال حاضر، با این حال، همیشه که آسان نیست. اگر حواست به قرص که وبم آشفته احساس نیاز به خصوص دشوار است. 

برنامه دوست Medisafe Meds و یادآوری قرص شما مجموعه ای گسترده از ویژگی های مدیریت وضعیت تقریبا هر بدهد. اگر با این حال، شما نه می دور از واژهنامه است که پیشنهاد خرید در app و فقط می خواهم یک نسخه ساده تر باقی بماند، برنامه MyTherapy رایگان و خوبی به ارزش نگاه است.

بسیاری از داروهای عمومی و مارک مختلف برای انتخاب از وجود دارد، و اگر شما در لیست وجود ندارد، شما فقط آن را در به راحتی به اندازه کافی می توانید اضافه کنید. شما همچنین می توانید آن را برای تنظیم یادآوری برای چیزهایی مانند مصرف بیش از حد اندازه گیری و چند بیت دیگر استفاده کنید. 

mytherapy MyTherapy
راه ساده و رایگان برای اطمینان از شما هرگز هنوز meds خود است. / © AndroidPIT

یادآوری Meds & قرص MyTherapy Install on Google Play

ما تمام شود مانند بذرها و یا Moneybox (بسته به جایی که شما زندگی می کنند) می تواند کمک به شما سنجاب دور نبوغ مالی سرمایه گذاران اما میکرو واژهنامه سرمایه گذاری کمی پول اضافی نمی تواند دانه گیاه حتی بدون دانستن آن.

چگونه هر یک از آنها کار می کنند و چه اتهام است برای ارائه خدمات سرمایه گذاری می تواند کمی متفاوت است، اما فرض اساسی یکسان است: دور تا خرید خود را با ضربه زدن به حساب بانکی شما و استفاده از آن فوق العاده چند سنت نسبت به سرمایه گذاری در مجموعه خودکار از سهام قرار.

اگر شما خوشحال دادن دسترسی به حساب خود را به این شرکت ها آن خطر نسبتا آزاد (توجه: نه خطر رایگان) راه را کردن در آبهای سرمایه گذاری. -اگر شما باید در نهایت نسبتا به طور مداوم سرمایه گذاری در سراسر سال به علاقه شما کسب ارزشمند هزینه ها مراقب (۲% هزینه پس انداز ۵۰۰ دلار نمی شود رفتن به شما هر گونه سود خالص). برخی از مردم هنوز هم راه عملی برای قرار دادن پول در کنار هر چند ممکن است برایمان.

acorns
acorns شما سرمایه گذاری و کسب درآمد (بالقوه) بیایید با تلاش صفر. / © AndroidPIT

انجام Acorns – سرمایه گذاری تغییر یدکی Install on Google Play

من نیاز به یک چتر?

شاید شما در جایی زندگی می کنند که نوعی آب و هوای معتدل است که شما تعجب که چرا شما نیاز به لباس برای بهار و تابستان و زمستان در یک روز اما من نمی را ترک نمی کند. و در حالی که از پنجره به دنبال شاخص نسبتا خوب آب و هوا در حال حاضر است، می گویند، ۱۰ دقیقه که من منتظر اتوبوس کاملا بی فایده برای.

با برنامه آب و هوا و ویدجت های آندروید در دسترس, شما تقریبا می توانید را انتخاب کنید از ویژگی های شما واقعا می خواهید – اما اگر دانه ها، پیش بینی آب و هوا لحظه به لحظه آسمان تیره دیرینه مورد علاقه بسیاری از مردم است. 

که در آن آسمان تاریک را با یک دست می دهد، آن هم با دیگر طول می کشد دور: محاکمه دو هفته برای دیدن اگر شما آن را دوست دارد اما پس از آن آن را هزینه شما $۲٫۹۹ هر سال. Yep، که هزینه سالانه برای برنامه آب و هوا شما راست، است. اگر که نیست شما را خاموش و شما واقعا نیاز به رفتن به شروع بارش در دقیقه ۱۷ دقیقا قرار داده، سپس آن را بررسی کنید. آن هنوز هم کمتر از قیمت قهوه است. 

androidpit dark sky
آسمان تاریک دانه پیش بینی آب و هوا ارائه می دهد، اما مدل پرداخت آزار دهنده است. / © AndroidPIT

آسمان تاریک – آب و هوا Hyperlocal Install on Google Play

است که دیگری تلفن حق و شما اشتباه می کنم؟ شما فکر می کنید گوشی های هوشمند را می توان گاهی دقیق تر از ما به اشتراک گذاشتن افکار خود را در نظرات زیر! 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *