دوشنبه , تیر ۲۳ ۱۳۹۹
خانه / اندروید / Lionheart Darkish Moon v1.1.12

Lionheart Darkish Moon v1.1.12

[ad_1]

بازی وعاء‌آفرینی جدید Lionheart: Darkish Moon را توسط گرافیک و انیمیشن‌های خیره‌کننده اعمال دهید! ارتش نیرومند كلاه خود را كره زمين قهرمانانی شامل شخصیت‌های حيرت‌انگیز و هیولاها بسازید! جلاجل نبردهای استراتژیک و داستانی مبارزه کرده و حیوانات، سنگ‌های قیمتی و معجون‌ها را جمهور‌آوری کنید مادام تاریکی را پس زدن نمایید.

جلاجل این بازی زیاد كره زمين ۱۰۰ قهرمان فوق‌العاده در عوض جمهور‌آوری صور دارد! قهرمانان سه‌بعدی این دنیای زیبا را مالامال خواهند انجام بده. هزار‌های کماندار، بشقاب‌های رمان، جنگجویان، خرس‌ها، حشرات، پرندگان و نژادهای گوناگون افزونتر را جمهور‌آوری نمایید!

حرکات زنجیره‌ای را ايفا کرده و استادي‌ها را شارژ کنید. دشمنان را يخ زده کنید، آن‌ها را درخت بپوشانید یا به مقصد آذريون بکشید! جلاجل نبردهای نوبتی هیجان‌انگیز مادام ۴ نفر مقابل ۴ نفر توسط قهرمانان به مقصد مبارزه بپردازید.

حیوانات شگفت و صاحب منصب‌ای را بیابید مادام به مقصد شما جلاجل نبرد کمک کنند. جواهرات را جمهور‌آوری کنید مادام استادي‌های قدرتمند و جدید را آزاد نمایید. توکن‌های قهرمانان را جمهور‌آوری کنید مادام مساحت گرفتن كلاه خود را بالاتر برده و قوی‌نمناك شوید!

جلاجل مسابقات هفتگی مبارزه کنید مادام آشوب و رقبای كلاه خود را شکست دهید و به مقصد كنار زدن رتبه بالای كره ارض باشید!

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *