دوشنبه , تیر ۲۳ ۱۳۹۹
خانه / اندروید / MARVEL Strike Drive v1.three.zero

MARVEL Strike Drive v1.three.zero

[ad_1]

جلاجل بازی وعاء‌آفرینی لبخند كره زمين اکشن MARVEL Strike Drive که به مقصد لفظ رایگان در عوض گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی ارائه انجام خواهد شد در عوض مبارزه جلاجل کنار متحدان و رقبای كلاه خود دردسترس شوید. یک يورش به مقصد زمین يكم شده و ابرقهرمانان و تبهکاران هم محفل هم جلاجل حلول كننده دفاع می‌باشند! توسط ساخت تیم نهایی كلاه خود که شامل ناموس پرور عنکبوتی، دکتر عجیب، گروت، راکون موشکی، لوکی، الکترا، کاپیتان امریکا و ناموس پرور آهنی باریک، دفاع را رهبری کنید. زمان مبارزه باریک! تیم كلاه خود را دردسترس کرده و در عوض نبرد نجات زمین دردسترس شوید!

تیم يورش كلاه خود را تشکیل داده و ارتشی نیرومند كره زمين ابرقهرمانان مارول را ایجاد نمایید. می‌توانید لباس ابرقهرمانان و تبهکاران را سفارشی‌سازی کرده مادام كره زمين همیشه نیرومندتر شوند.

کسی که به مقصد مبارزه می‌فرستید بااستعداد باریک. قهرمانان خاص را توسط هم جفت کنید مادام حرکات ترکیبی را ايفا کرده و دشمنان را پاکسازی کنید. مهارت جلاجل نبردهای ۵ به مقصد ۵ به مقصد شما قوچ شکست وام گذاردن بزرگترین دشمنان كره ارض مارول را می‌دهد.

خیره‌کننده‌ترین هیبت گرافیکی نظام ارباب رعيتي‌های موبایل را داشته باشید. قهرمانان مارول نزدیک‌ترین ظهور به مقصد دنیای واقعی را دارند!

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *