یکشنبه , شهریور ۳ ۱۳۹۸
خانه / اخبار / WhatsApp هنوز دادن اطلاعات به مقامات

WhatsApp هنوز دادن اطلاعات به مقامات

[ad_1]

چند هفته پیش مخالفت گزارش backdoor به پیام های WhatsApp بیش از کمی هیجان برای کاربران در دانش کارشناسان امنیتی محبوب حدود ایجاد می شود ممکن است با گزارش تحصیلی و WhatsApp همچنین گزارش در شرکت بیانیه رد کرده است. حالا بحث WhatsApp جدید به رقابت با: WhatsApp ارائه داده های کاربر به مقامات ادامه دارد. 

در واقع، آن تعجب بزرگ است که شرکت های مانند WhatsApp فیس بوک و گوگل (به نام تنها تعداد کمی) برای انتقال داده های کاربر به مقامات ادامه نباید. این است که حتی اراده عمل شرکت های فقط قانونی وضع برای بسیاری از کشورها-مانند ایالات متحده آمریکا نیست.

حدود دو هفته پیش، WhatsApp توسط گاردین در کانون توجه قرار گرفت. گزارش روزنامه در وجود ممکن backdoor است که مقامات دولتی مختلف شیر به پیام های رمزگذاری شده را قادر می سازد. کارشناسان امنیت با تفسیر نگهبان مخالفت کرده و WhatsApp نیز این ادعا را رد کرده است. 

مقاله های اخیر از فوربس نشان می دهد که WhatsApp همچنان به تصویب در داده های کاربر – که، همانطور که قبلا ذکر شده, بزرگ عجیب نیست. مهیج ترین چیزی که در مورد این وضعیت تمام دقیقا که داده ها به طور خاص آن مربوط است. چون هیچ بیانیه های رسمی از WhatsApp در این موضوع وجود داشته است، روزنامه نگار فوربس رفته از طریق دادگاه به منبع اطلاعات لازم و زمان بزرگ رسید. 

در موضوع حکم دادگاه ساخته شده WhatsApp بنمايد و ابرداده منتشر شد–این چیزی است که در ایالات متحده به عنوان قلم خريد دام شناخته شده است. جمع آوری داده ها شامل هر گونه محتوای پیام اما ترجیح داده در آن حساب تحت نظارت به عنوان ابلاغ با فراوانی مخاطب و اوقات انتقال پیام در مورد نمی باشد. آدرس های IP و داده های محل نیز به عنوان بخشی از این نظارت بر فعالیت های دستگیر می شود. بررسی فردی هر محدوده خاص خود است و در چنین مواردی WhatsApp به کاربران اطلاع دهید که آنها شده بود توسط مقامات نظارت مجاز نمی باشد.

محل سرور در ایالات متحده آمریکا باید یک سیگنال هشدار برای ابر و خدمات پیام رسانی است.

توسط هانس گئورگ Kluge

شما چه فکر میکنید?

سوابق دادگاه نشان می دهد که WhatsApp ظاهرا در واقع مقدار زیادی از داده ها حفظ نمی کند. از آنجا که آنها را از سرورهای WhatsApp پس از تحویل به گیرنده حذف شدند حتی قبل از rollout largescale پایان به پایان رمزگذاری آن دشوار است برای دسترسی به محتویات پیام. از آنجا که WhatsApp هم اکنون رمزگذاری پیام ها، محتوای آنها دیگر قابل دسترسی است.

شرکت مادر، فیس بوک، اتفاقا نیز به دریافت چنین درخواست از دولت باز است. رمزگذاری استفاده شده در این مورد خاص است، به سختی هر گونه موانع مقامات مانع دسترسی به این اطلاعات وجود دارد. فوربس گزارش داد که آنها اسناد نشان می دهد نوع داده های کاربر است که فیس بوک واقع منتقل می کند در دیده بود: پیام های خصوصی فعالیت آمار علاقه, تماس با ما، حتی دوستی را رد کرد. 

AndroidPIT omar loves facebook messenger فیس بوک
داده های کافی برای ایجاد مشخصات کامل در فعالیت های یک فرد است. / وکیل برای آمریکا آزادی های مدنی اتحادیه (آیتالله سیستانی)، Neema سینگ Guliani © AndroidPIT

فوربس گفت ابرداده به اشتراک گذاشته شده توسط WhatsApp کافی برای قرعه کشی تصویر هر فعالیت کاربر تحت نظارت است. حتی لازم نیست به فروشگاه ابرداده پيامبر آن را حفظ کند تا پس از آن به سختی هر گونه اطلاعات در مورد کاربران می توان برداشت تا.

خدمات پیام رسانی باید گمنامی اطمینان حاصل شود.

توسط هانس گئورگ Kluge

شما چه فکر میکنید?

چه ویژه شگفت آوراست، سیاست اطلاعات WhatsApp است: فیس بوک به طور منظم منتشر شفافیت گزارش می دهد که حاوی اطلاعات مربوط به درخواست های دولت. WhatsApp برخلاف فیس بوک، تنها قادر به عبور همراه با مقدار کمی از داده است و رفتار اگر لب خود مهر و موم شده است. نیازی به گفتن نیست، فیس بوک و نه WhatsApp را به اظهار نظر در مورد جزئیات مقاله فوربس می خواستم.

مقاله فوربس برجسته مناطق خاکستری است که همراه با ارتباط دیجیتالی: تنظیم انتقال داده ابتدا نگرانی مظنون عمدتا در مسائل جنایی اما نیز بسیار بیش از حد آسان برای تمرکز این تحقیقات شدن بی پروا است. مقامات نیاز به روشن شدن بگذریم-گزارش فوربز نقطه را به اقدامات قانونی علیه جرایم مواد مخدر و تروریسم، در میان چیزهای دیگر.

پیدا کردن تعادل بین تضمین حریم خصوصی افراد و مبارزه با فعالیت های جنایی سخت است.

توسط هانس گئورگ Kluge

شما چه فکر میکنید?

در نهایت، آن است برای کاربران برای نتیجه گیری خود را در انتقال داده ها به مقامات دولتی. بسیاری از ابزارهای جايگزين به WhatsApp و فیس بوک مسنجر در دسترس هستند، اما آنها است که اغلب در ویژگی های فاقد آن هستند. که این برنامه تنها در دسترس است که می تواند اطمینان حاصل شود که اطلاعات خصوصی باقی می ماند فقط آن – خصوصی اغلب که شرم آور است. 

چیست دیدگاههای خود را در آن انتقال داده های کاربر به مقامات شرکت? تحت چه شرایطی شما که این اجازه باید چیست؟ ما در نظرات زیر می دانم!

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *